Z ramienia Zarządu P.F.P zajmuję się sprawami licencji i to domnie powinne trafiać wszystkie wnioski o wydanie licencji z tym, że, jeżeli ktoś w roku 2008 (rok, w którym wydawano nowe licencje) złożył pełny wniosek razem ze zdjęciem i otrzymał licencję to w tym roku należy tylko opłacić za niego składkę za wydanie licencji w wysokości 25 zł (10 zł junior do 17 roku życia) i imienny wykaz wysłać do Prezesa P.F.P Wioli Śliż a do mnie kopię (może być mailem)a ja przekażę znaczki do naklejenia na licencję.
Natomiast jeżeli ktoś w zeszłym roku opłacił składkę za licencję ale z różnych względów nie złożył wniosku (zdjęcia) to w tym roku opłaca 25 zł (10 zł) i przesyła pełen wniosek wraz ze zdjęciem.
Jeżeli któryś z członków klubu wyrabia nową licencję (nawet jak ma nadany numer na starej licencji) to opłaca 29 zł (cztery złote za wydanie licencji) lub 14 zł jako junior i przesyła pełny wniosek wraz ze zdjęciem. Opłaty za licencje wyłącznie na konto federacji z rozbiciem na juniorów i seniorów. Wnioski można przesyłać pocztą na adres Polska Federacja Petanque ul. Miodowa 107/2 54-007 Wrocław lub drogą mailową na adres piomat49@interia.pl lub dostarczać osobiście podczas turnieju (najbliższy 25.04.2008 r.).
Przypominam, że ważność licencji to 6 lat od roku wydania. Licencje wydane 2008 roku tracą ważność w roku 2014, wydane w 2009 tracą ważność w roku 2015 i.t.d.
Sekretarz Zarządu PFP
Piotr Matczuk