Data publikacji:
2017-01-28
Na wniosek selekcjonerów Zarząd powołał na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w dniach 13 – 16 kwietnia w Ghent w Belgii reprezentację Polski w składzie:
1. Katarzyna Błasiak – OKS „Sokół” Wrocław
2. Marta Wojtkowska – OKS „Sokół” Wrocław
3. Tomasz Lipczyński – OKS „Sokół” Wrocław
4. Paweł Pieprzyk – KSP „Słowianka” Gorzów Wielkopolski