Data publikacji:
2011-09-12
W dniu 10.09.2011r. rozegrany został turniej o Klubowe Mistrzowstwo Pomorza.
Klubowym Mistrzem Pomorza w roku 2011 został gdański klub „GDAŃSKIE BOULE” grajacy wskładzie:
- Stanisław Wilk – kapitan
- Urszula Wilk
- Paweł Wilk
- Mariusz Jargiełło
- Sławomir Jargiełło
- Michał Kupiec
- Kale Ostberg
- Krzysztof Marszałowicz
- Marek Pochodaj
- Michał Olejnik
Dziękuję zawodnikom klubów pomorza za wspaniałą grę, ciekawą rywalizację, a zawodnikom i członkom klubu „Gdańskie Boule” za skuteczną grę.
Stanisław Wilk