Data publikacji:
2015-02-02
W sobotę po godz.17.00 zakończyła się 4 runda jedlińskiego cyklu Grand Prix. Już w fazie grupowej doszło do wielu interesujących pojedynków, które wyłoniły finalistów walczących o miejsca 1-8. Fazę play-off, jak burza przeszła ekipa Mariana Jarmondowicza z Tomaszem Lipczyńskim i Rafałem Kaczmarkiem zdobywając zasłużenie pierwsze miejsce. Na drugim i trzecim stopniu podium uplasowały się zespoły z Jedliny.Drugie miejsce dla zespołu w składzie: Stanisław Piwko, Leszek Tatuśko i Leszek Żybura. Na trzecim miejscu ” Trzej kominiarze z bulodromu”-Jerzy Siara,Hubert Maciejewski oraz Daniel Siara.
Turniej pocieszenia wygrał zespól Leszka Orpla przed drużyną Ryszarda Kowalskiego. Podziękowania dla wszystkich uczestników za stworzenie miłej i sympatycznej atmosfery podczas trwania rozgrywek.