Data publikacji:
2012-04-13

Klub Petanki CIECHAN i Społeczne Towarzystwo Oświatowe STO
zapraszają na turniej
IV WIELKA MAJÓWKA Z PETANQUE
Ciechanów – 5-6. 05. 2012r.
5 maja (sobota) – IV Otwarty Turniej Dubletów o Puchar Ciechana
6 maja (niedziela) – IV Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Ciechanowa (single)
Miejsce:
- boisko Społecznej Szkoły Podstawowej STO, Ciechanów, ul. Wyspiańskiego 11A – patrz mapa.
Czas:
- 05 maja – rejestracja 9.00 – 9.30. Rozpoczęcie zawodów – 9.30.
- 06 maja – rejestracja 9.00 – 9.30. Rozpoczęcie zawodów – 9.30.
System rozgrywek:
- 5 rund eliminacyjnych systemem szwajcarskim z Buchholzem, następnie system pucharowy;
- limit czasowy na rozgrywkę: dublety 40 minut, single 30 minut (+ dodatkowy rzut);
- finały i mecze o 3 miejsce: bez limitu;
- wpisowe – dublety 25 PLN od zawodnika, single – 15 PLN od zawodnika. Juniorzy odpowiednio: 15 PLN, 10 PLN. Rejestracja internetowa: ciechan.petanque@gmail.com do dnia 3 maja. Rejestracja w dniu zawodów: + 5 PLN;
- w ramach wpisowego gwarantujemy:
- 05 maja (dublety) – herbata, kawa, przekąski, pizza po 4 rundzie, miła atmosfera:)
- 06 maja (single) – herbata, kawa, przekąski, kanapki w przerwie, atmosfera – jak wyżej
- w każdym turnieju 4 najlepsze zespoły/najlepsi zawodnicy otrzymują trofea. W rozgrywkach dubletów – przewidziane nagrody w turnieju pocieszenia.
Najbliższe zakwaterowanie:
Wersje pdf zaproszeń: PL, english version.
