Data publikacji:
2020-10-11
W związku ze zwiększoną liczbą przypadków koronawirusa w Polsce i wprowadzeniem na terenie całego kraju żółtej strefy kursy na instruktora oraz sędziego odbędą się w późniejszym terminie, w okresie, który umożliwi bezpieczne ich przeprowadzenie.
Jednocześnie informujemy, że na kurs instruktora I stopnia zgłosiło się 40 osób. Natomiast na kurs sędziego 19 osób.