Data publikacji:
2025-08-06
W Myślenicach, w dniach 5-6 lipca 2025, rozegrane zostały Finały Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn.
Wśród kobiet złoty medal wywalczyła Valentyna Śliż z Żywieckiego Klubu Boules, a srebrny Kinga Grzelczak z OKS Sokół Wrocław. Brązowe medale zdobyły Wioletta Śliż (Żywiecki Klub Boules) i Agata Kulikowicz (GSP Gdańskie Boule).

W turnieju mężczyzn mistrzem Polski został Krystian Tyrlik (Żywiecki Klub Boules), wicemistrzem Tomasz Grzelak (TS Liskowiak Lisków). Brązowe medale wywalczyli: Jędrzej Śliż (Żywiecki Klub Boules) oraz Rafał Grzelczak (OKS Sokół Wrocław).
