Data publikacji:
2011-08-02
|
|
ZAPROSZENIE NA III TURNIEJ PETANQUEO PUCHAR MM BIAŁYSTOK13-14 sierpnia 2011 w Białymstoku |
DATA:
- 13.08.2011 – Turniej Petanque Tripletów (open)
- 14.08.2011 – Turniej Petanque Dubletów (open)
MIEJSCE:
- bulodromy przy Zespole Szkół Sportowych nr 1, Białystok, ul. Promienna 13a [dojazd].
ORGANIZATOR: Portal MM Białystok.
WSPARCIE ORGANIZACYJNE: Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku oraz Białostocki Klub Petanque.
ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW: godz. 9.30
ZAPISY: elektronicznie do dnia 12 sierpnia 2011r. na butony http://www.turnieje.butony.com/petanque/reg/tournaments.php
w dniu zawodów od godziny 9.00 do 9.30.
SYSTEM ROZGRYWEK:
- 5 rund systemem szwajcarskim oraz runda play- off (ilość drużyn wchodzących do play-off uzależniona jest od ilości zgłoszonych drużyn).
- Czas rozgrywek:
TRIPLETY – 50 minut + dodatkowy rzut „świnką”;
DUBLETY – 45 minut + dodatkowy rzut „świnką”.
- Rozgrywki odbywają się w formule „open”, wg regulaminu rozgrywek PFP.
WPISOWE:
- Zarejestrowani użytkownicy portalu MM Białystok oraz zawodnicy BKP – 10zł.
- Pozostali uczestnicy – 20zł.
NAGRODY:
- Puchary za zajęcie miejsc I-III oraz nagrody ufundowane przez Salony Fryzur „Ellafryz” oraz salon optyczny NEW-OPTICA Marcin Szewczuk
Uczestnikom zapewnione będą ciepłe i zimne napoje oraz ciasteczka.
Wszystkie osoby biorą udział w zawodach i zabawach dodatkowych na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki i ich następstwa.
