Zapraszamy na II Turniej Petanque o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
PROGRAM MINUTOWY TURNIEJ PETANQUE 11 i 12.06.2011 r.
-
Sobota, 11.06.2011 r.- Dublety
-
Niedziela, 12.06.2011r. – Triplety
-
10:00 – 10:30 Rejestracja uczestników
-
10:30 – I Runda
-
11:20 – II Runda
-
12:10 – III Runda
-
13:00 – 13:30 Przerwa obiadowa
-
13:30 – IV Runda
-
14:20 – V Runda
-
15:10 – Ogłoszenie wyników, dekoracja uczestników
-
Za zajęcie pierwszego miejsca nagrodą jest 2 osobowy 24 godzinny rejs do Szwecji. Rejs jest wręczany każdej osobie ze zwycięskiego zespołu. Za zajęcie miejsc 1-3 puchary oraz okolicznościowe koszulki.
Opłata organizacyjna – 20 zł. od osoby.
Organizatorzy: MOSIR Gdańsk i „Gdańskie Boule”.
Każdy uczestnik otrzyma podarunek od Firmy Host International 0,5 litrowa butelka Humvitu Eko – odzywki dla roślin; Ogólnie dostepna kawa i herbata.
*ADRES:* Boulodrom w Parku Ronalda Reagana.
*ORGANIZATOR:* MOSiR Gdansk; Gdańskie Boule
*NOCLEGI:* wszelkie pytania proszę kierować na e-mail: stan_wilk@hostin.com.pl
Zgłoszenia na mail: stan_wilk@hostint.com.pl tel.kom. 531540004; 502540804.
