Data publikacji:
2008-04-29
Przed rokiem Turniej o Puchar Krówki Małej i Burmistrza Śremu rozgrywano w dubletach. W tym roku chcieliśmy zaproponować triplety…
Dotarło do nas jednak sporo próśb i sugestii, aby ten turniej rozegrać w duetach. Głównym argumentem jest przede wszystkim fakt, że przy dwóch zawodnikach mam dużo więcej zabawy z grą w kule. To właśnie przeważyło, bo przecież na graniu najbardziej nam zależy!

Niniejszym więc informuję, że o łaciate puchary w dniu 3 maja zagramy w dubletach. Obniżamy oczywiście również kwotę wpisowego na 30 zł od drużyny. Ilość drużyn ograniczona!
Wszystkie pozostałe informacje dotyczące turnieju pozostają bez zmian.
Zgłoszenia: e-mail – grzegorz@boule.srem.com.pl lub telefonicznie: tel. 602 551 779.
Przygotował:
Grzegorz Pawlak