Data publikacji:
2012-09-17
|
|
ZAPROSZENIE NA II OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PETANQUE29-30 września 2012 w Białymstoku |
DATA:
· 29.09.2012 – Turniej Tripletów
· 30.09.2012 – Turniej Dubletów
MIEJSCE:
· bulodromy przy Zespole Szkół Sportowych nr 1, ul. Promienna 13a [dojazd].
ORGANIZATOR: Białostocki Klub Petanque
WSPARCIE ORGANIZACYJNE: Zespół Szkół Sportowych nr 1 im. Synów Pułku
ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW: godz. 9.00
ZAPISY: w dniu zawodów od godziny od 8.30 lub poczta elektroniczną mail: ulla11@op.pl
SYSTEM ROZGRYWEK:
- uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn [wg planu 5 rund systemem szwajcarskim oraz runda play- off (liczba drużyn wchodzących do play-off uzależniona jest od liczby zgłoszonych drużyn).
- Czas rozgrywek:
Dublety: 40 minut + dodatkowy rzut „świnką”;
Triplety: 50 minut + dodatkowy rzut „świnką”
- Rozgrywki odbywają się w formule „open”, wg regulaminu rozgrywek PFP.
WPISOWE:
· 15 zł (seniorzy), 10 zł (juniorzy 15-18 lat i członkowie BKP), dzieci i młodzież do lat 15 bez opłat.
NAGRODY:
- Puchary za zajęcie miejsc I-III
Uczestnikom zapewnione będą ciepłe i zimne napoje oraz ciasteczka.
