Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

 

Klub Petanque Leszczynko zaprasza do wzięcia udziału w II Mistrzostwach Wielkopolski w petanque – triplety. 
Patronat honorowy nad imprezą objął Poseł na Sejm RP Łukasz Borowiak. 
MIEJSCE i DATA: Mistrzostwa odbędą się w dniu 22.06.2014r  w Lesznie na bulodromie Linum 
przy ul. Holenderskiej.
UWAGA:

Turniej open dla wszystkich miłośników gry w petanque. 
System rozgrywek:
Turniej rankingowy tripletów. Wyniki mistrzostw zaliczane będą do klasyfikacji Polskiej Federacji PetanqueGramy systemem szwajcarskim – 7 rund po 50 minut. W przypadku remisu dodatkowy rzutu „świnką”.
Nagrody:
Puchary i medale dla zawodników za zajęcie I, II i III miejsca. Dyplomy dla 6 najlepszych drużyn, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują pamiątkowe butony.
Opłaty:
Wpisowe do turnieju:
30 zł od zawodnika biorącego udział w zawodach, dla młodzieży do 18 roku życia opłata wynosi 20 złotych od zawodnika.
Konsumpcja – obiad, ciasto, ogórki, papryka, smalec, chleb, kawa i herbata bez ograniczeń.
Na miejscu darmowy parking oraz toalety.
Zapisy drogą e-mailową na adres: romuald.ratajczak@op.pl do dnia 20.06.2014 włącznie wraz z podaniem nazwy i składu drużyny. Zgłoszenie udziału można podać także na tel. 605140647.

Program Turnieju:
godz. 9:00 – 9:50 – zapisy;
godz. 9:55 – oficjalne otwarcie turnieju i losowanie I rundy eliminacji;
godz. 10:00 – 15:10 – rozegranie 5 rund systemem szwajcarskim;
godz. 15:10 – 15:30 – przerwa obiadowa;
godz. 15.30 –  17:30 rozegranie dalszych II rund.
Około godz. 17:30 uroczyste zakończenie turnieju.

Organizator:
Klub Petanque Leszczynko
.
Kierownik zawodów: Romuald Ratajczak.

Sędzia główny zawodów: Kamil Ladaczek
Sędzia Techniczny: Maciej Kuchel
- petanque_ii_mistrzostwa_m.jpg