Klub Petanque Leszczynko zaprasza do wzięcia udziału w II Mistrzostwach Wielkopolski pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna w dniu 29 maja br.

Zawody odbędą się w Lesznie na Placu dr. Metziga. Początek zawodów godz. 9:00;
UWAGA: Turniej dla zawodników z aktualną licencją PFP oraz zamieszkałych lub grających w klubach na terenie Wielkopolski.
System rozgrywek: Gramy systemem szwajcarskim – 8 rund po 45 minut, bez dodatkowego rzutu „świnką”.
Nagrody: Puchary dla zwycięskiej drużyny oraz za II. i III. miejsce, dyplomy.
Opłaty: Wpisowe do turnieju – 50 zł od drużyny, przed rozpoczęciem zawodów.
Konsumpcja – obiad, ciasto, kawa i herbata bez ograniczeń.
Zapisy drogą e-mailową na adres: piotr-rolla@o2.pl do dnia 26.05.2011, włącznie wraz z podaniem nazwy i składu drużyny. Zgłoszenie udziału można podać także na tel. 605 140 647.
Program II Mistrzostw Wielkopolski:
-
godz. 8:00 – 8:45 – zapisy;
-
godz. 8:50 – oficjalne otwarcie turnieju i losowanie I rundy eliminacji;
-
godz. 9:00 – 14:00 – rozegranie 5 rund systemem szwajcarskim;
-
godz. 13:30 – 14:00 – przerwa obiadowa;
-
godz. 14.00 – rozegranie dalszych III rund.
-
Około godz. 17:00 uroczyste zakończenie turnieju.
Organizator: Ognisko Statutowe TKKF Leszczynko – Klub Petanque Leszczynko.
Kierownik zawodów : Henryk Bystrzycki
Sędzia: Jacek Wawrzyniak