Klub Sportowy Petanque „BROEN-KARO” Dzierżoniów zaprasza wszystkich licencjonowanych członków Polskiej Federacji Petanque do wzięcia udziału w II Eliminacji Mistrzostw Polski w 2008r.w tripletach, które zostaną rozegrane w dniu 7 czerwca 2008r. w Dzierżoniowie.
Miejsce zawodów:
Dzierżoniów; ul.Strumykowa 1; Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data zawodów:
07 czerwca 2007 r.
Rozpoczęcie zapisów:
9:00 do 9:45
Początek zawodów: 10:00 – 18:30
Regulamin:
Polskiej Federacji Petanque
System rozgrywek:
7 rund Systemem Szwajcarskim + Bucholtz
Czas rozgrywki:
60 minut + 1 rzut „świnką”
Wpisowe:
20 zł od osoby bez względu na wiek startującego
Poczęstunek:
tradycyjnie jak na zawodach w Dzierżoniowie
Kierownik zawodów:
Jerzy Krawczyk
Kontakt:
tel. 607 932 149
Uwaga !!
dojazd do boiska OSiR tylko od ulicy Kilińskiego (kierunek Pieszyce)
Przewidywany harmonogram zawodów – zależny od nas samych
Godz: 9:00 – 9:40 zapisy
Godz: 10:00 – 11:00 I runda rozgrywek
Godz: 11:05 – 12:05 II runda rozgrywek
Godz: 12:10 – 13:10 III runda rozgrywek
Godz: 13:15 – 14:15 IV runda rozgrywek
Godz: 14:20 – 15:20 V runda rozgrywek
Godz: 15:25 – 16:25 VI runda
Godz: 17:30 – 18:30 VII runda
I i II Liga rozgrywek Polskiej Federacji Petanque edycja 2008, runda III i IV
W drugim dniu zawodów (8 czerwca 2008 – niedziela) na stadionie OSiR’U w Dzierżoniowie zgodnie z harmonogramem rozgrywek PFP, zostanie rozegrana II Runda Rozgrywek Ligowych 2008.
Przewidywana czas rozpoczęcia zawodów:
Godz: 8:30 – 8:50 odprawa techniczna kierowników reprezentacji klubów
Godz: 9:00 rozpoczęcie zawodów
Wpisowe: 20 zł od osoby
Prosimy zarządy poszczególnych klubów członków PFP, o pisemne określenie (choćby szacunkowe) ilości zawodników biorących udział w rozgrywkach Ligi 2008, co pozwoli na sprawniejsze przygotowanie się organizatorów do tych rozgrywek.