W poniedziałek 24.10.2011, w krytej hali przy Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Jedlinie-Zdrój odbyło się losowanie drużyn, które wezmą udział w I Zimowym Grand Prix (sezon 2011/2012).
Do turnieju zgłosiło się 18 drużyn, 6 drużyn otrzymało „dzikie karty”, a pozostałe 10 drużyn zostało dolosowanych spośród zgłoszonych ekip. Wylosowano również dwie drużyny rezerwowe, które mają szansę gry w turnieju w przypadku jednej z drużyn.
W grupie „A” będzie międzynarodowo. W grupie „B” zapowiadają się ciekawe pojedynki derbowe Łodzi i Jedliny. Grupa „C” to „długodystansowcy” (będą musieli kawałek Polski przemierzyć żeby wziąć udział w turnieju), z kolei grupa „D” jest w całości Dolnośląska (poza malutkim wyjątkiem).
Rozstawienie grup:
|
GRUPA A 1. Tatuśko L. (DK) 2. Kastelik J. 3. Hajkova I. (DK) 4. Kałużny A. |
GRUPA B 1. Zientarska B 2. Obuchowski T. (DK) 3. Serafin E. (DK) 4. Markiewicz Mat. |
GRUPA C 1. Brzeźna J. 2. Pieprzyk Z. 3. Taufel R. 4. Jarmondowicz M. (DK) |
GRUPA D 1. Orpel K. (DK) 2. Kowalski R. 3. Świetlik K. 4. Sosiński A. |
*(DK) – dzika karta
Wyniki losowania uczestników turnieju, rozstawienie grup, rozpiska rund, drabinka play-off oraz pełny skład drużyn znajdują się w załączniku.