Data publikacji:
2008-04-02
Uprzejmie zapraszamy wszystkich graczy i miłośników petanque w Polsce i nie tylko na I Mistrzostwa” Sudetów” w Tripletach.
Zawody zostaną rozegrane na najstarszych bulodromach w Polsce dnia 12.04.2008r(sobota)
Miejsce:
Boguszów-Gorce, ul.Olimpijska (w razie wątpliwości pytać każdego napotkanego mieszkańca jak dojechać do Stadionu w Gorcach)
Wpisowe:
15 zł. od osoby
Zapisy:
pavcio_82@o2.pl oraz w dniu zawodów do godz. 10:00
Start:
Początek rozgrywek o godz.10.30
System rozgrywek:
Grupy i play off