Zapraszamy do Gib na październikowy turniej petanque.
10 października 2009 – PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ PAR MIESZANYCH w PETANQUE
11 października 2009- PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ TRIPLETÓW w PETANQUE
Miejsce:
Giby 15 d. woj. Podlaskim
Rejestracja:
godz. 8.30-9.30
Rozpoczęcie turnieju:
godz. 9.30
System gry:
5-6 rund systemem szwajcarskim, następnie play-off;
Limit czasu: 40min., bez dodatkowego rzutu świnką:w fazie play-off przewidujemy wydłużenie czasu gry 50 min., półfinały 1 godzina; Gry finałowe oraz mecze o 3 miejsca bez limitu czasowego;
Wpisowe do każdego turnieju 25 zł. od osoby, płatne na miejscu przed turniejem.
W ramach wpisowego dostępne będą przez cały czas kawa, herbata, woda, obiad oraz świetną atmosferę;
Nagrody statuetki, puchary, medale dla czterech najlepszych drużyn w każdym turnieju.
Istnieje możliwość wynajęcia pokoi. Zainteresowani proszę o kontakt 509 094 299.
Uwaga ilość pokoi ograniczona !!!.
Kontakt z organizatorem +48 502 385 289 Andrzej Mosiewicz