Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

Zapraszamy do Gib na październikowy turniej petanque.

10 października 2009 – PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ PAR MIESZANYCH w PETANQUE

11 października 2009- PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ TRIPLETÓW w PETANQUE

Miejsce:
Giby 15 d. woj. Podlaskim

Rejestracja:
godz. 8.30-9.30

Rozpoczęcie turnieju:
godz. 9.30

System gry:
5-6 rund systemem szwajcarskim, następnie play-off;

Limit czasu: 40min., bez dodatkowego rzutu świnką:w fazie play-off przewidujemy wydłużenie czasu gry 50 min., półfinały 1 godzina; Gry finałowe oraz mecze o 3 miejsca bez limitu czasowego;

Wpisowe do każdego turnieju 25 zł. od osoby, płatne na miejscu przed turniejem.
W ramach wpisowego dostępne będą przez cały czas kawa, herbata, woda, obiad oraz świetną atmosferę;
Nagrody statuetki, puchary, medale dla czterech najlepszych drużyn w każdym turnieju.
Istnieje możliwość wynajęcia pokoi. Zainteresowani proszę o kontakt 509 094 299.

Uwaga ilość pokoi ograniczona !!!.

www.gibynoclegi.pl

Kontakt z organizatorem +48 502 385 289 Andrzej Mosiewicz