Data publikacji:
2011-05-05
07.05.2011 – „DNI FRANCJI”
otwarty turniej dubletów
Miejsce:
- Park Sienkiewicza – boiska od strony pasażu Schillera, (obok PŁYWALNI).
Program imprezy:
- 1030 – 11 00 Przygotowanie boisk do gry oraz Biura Zawodów
- 1100 – 12 00 Mecz „reprezentacji” Łodzi przeciwko delegacji Lyonu. Zapisy drużyn do turnieju dubletów
- 1200 – 12 10 Powitanie uczestników; Otwarcie turnieju „Pierwszy Rzut „świnką”
- 1210 – 16 00 Gry eliminacyjne 5 rund buholca, 40 minut bez dodatkowego rzutu świnką
- 1230 – 1600 W trakcie rozgrywek instruktorzy UPKS BULA będą prowadzili nauka gry w bule
- 1600 – 1830 Gry finałowe (8 najlepszych drużyn z buholca, system pucharowy.
- 1900 Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, dyplomów i nagród dla zwycięzców
Warunki uczestnictwa:
- W turnieju mogą brać udział zawodnicy wyczynowi oraz „amatorzy”. Gry finałowe będą rozgrywane w dwóch kategoriach:
- Wyczynowiec
- Amator
Organizator zapewnia możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kul do gry
Za Organizatorów
Radosław Banaszkiewicz
602 19 19 14