U. P. K. S. „ BULA” serdecznie zaprasza na trzy turnieje gry w bule,
w ramach cyklu:
3 x TAK dla Wiosny petanque w Łodzi 2012!
Terminy:
1. 24 marca br. – „Marzanna Cup – VI edycja” (turniej gry pojedynczej) Park Staromiejski,
2. 31 marca br. – „Prima Aprilis Cup – VI edycja” (turniej dubletów) Park Widzewski,
3. 14 kwietnia br.- X Mistrzostwa Łodzi w grze pojedynczej Park Staromiejski,
Miejsce:
Park Staromiejski – przy pomniku Aleksandra Kamińskiego
Park Widzewski – przy basenie ANILANA
Program imprez :
0930 – 10 00 Przyjmowanie zapisów w Biurze Zawodów
1000 – 10 15 Powitanie uczestników; Otwarcie turnieju (losowanie do I rundy)
1020 – 14 30 Gry eliminacyjne 5 rund buholca, (40 minut bez dodatkowego rzutu świnką)
1440 – 17 00 Gry finałowe (8/16 najlepszych z eliminacji), system pucharowy.
1730 Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i dyplomów
Warunki uczestnictwa:
W turnieju mogą brać udział wszyscy; wpisowe: 5 PLN – osoby dorosłe (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów na podstawie legitymacji szkolnej będą zwolnieni z wpisowego)
Miejsca I – IV puchary (statuetki); za miejsca I – VIII dyplomy
Organizator zapewnia możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kul do gry
Telefony kontaktowe do KLUBU: 501 709 587, 602 19 19 14.
Z poważaniem
ZARZĄD
UPKS „BULA”
