Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do menu lewego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Fotografia w górnej animacji: DSC_0330 Fotografia w górnej animacji: DSC_0362 Fotografia w górnej animacji: DSC_0732 Fotografia w górnej animacji: DSC_0799 Fotografia w górnej animacji: DSC_0868 Fotografia w górnej animacji: DSC_0909 Fotografia w górnej animacji: DSC_124
Zamknij pasek info24 Zatrzymaj pasek info24 Uruchom pasek info24
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKS     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski historia - Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski - Medaliści - PFP.

 

Pobierz PDF

Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski historia

 

AKTUALNE WYNIKI: 2016 


Liga III / Klubowe Mistrzostwa Polski 2015 - Chojnice, 04-05 lipca 2015r.

 

1. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  1
2. Wiejski Klub Sportowy „Sprint” w Owidzu
3. Śremski Klub Petanque
4. Warszawski Klub Gry W Petanque „Ule-Boules” 1
5. Białostocki Klub Petanque
6. Śląski Klub Petanque CARBON 2
7. Petanque Szczecin

1. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  3
2. Śląski Klub Petanque CARBON 1
3. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  2
4. OKS „Sokół" Wrocław
5. Warszawski Klub Gry W Petanque „Ule-Boules” 2
6. Lubońska Petanka

Baraż:

Wiejski Klub Sportowy „Sprint” w Owidzu - Śląski Klub Petanque CARBON 1                5:7

 


Liga I i II / Klubowe Mistrzostwa Polski 2015 - Śrem, 04-05 lipca 2015r.


 

 I Liga – pełne wyniki

1. OKS „Sokół" Wrocław
2. KS Petanque „Słowianka" Gorzów Wlkp.
3. Żywiecki Klub Boules
4.  Śremski Klub Petanque
5. Myślenicki Klub Petanque
6. KSP „BROEN-KARO" Dzierżoniów
7. ŚKPP „Buler" Śrem
8. KS „Petanka" Wrocław

II Liga – pełne wyniki

1. TS "Liskowiak" Lisków
2. KS Petanque Jedlina-Zdrój
3. Dębickie Bractwo Kulkowe
4. UPKS „Bula" Kalonka Łódź
5. Klub Petanki Ciechan
6. Gdańskie Stowarzyszenie Petanque „Gdańskie Boule”
7. Sekcja Pétanque przy SDM S-E w Katowicach
8. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce


Liga III / Klubowe Mistrzostwa Polski 2015 - Chojnice, 04-05 lipca 2015r.

 

1. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  1
2. Wiejski Klub Sportowy „Sprint” w Owidzu
3. Śremski Klub Petanque
4. Warszawski Klub Gry W Petanque „Ule-Boules” 1
5. Białostocki Klub Petanque
6. Śląski Klub Petanque CARBON 2
7. Petanque Szczecin

1. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  3
2. Śląski Klub Petanque CARBON 1
3. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie  2
4. OKS „Sokół" Wrocław
5. Warszawski Klub Gry W Petanque „Ule-Boules” 2
6. Lubońska Petanka

Baraż:

Wiejski Klub Sportowy „Sprint” w Owidzu - Śląski Klub Petanque CARBON 1                5:7

 

 

 

Liga I i II / Klubowe Mistrzostwa Polski 2014 - Śrem, 28-29 czerwca 2014r.


 I Liga – pełne wyniki

1. Żywiecki Klub Boules
2. Śremski Klub Petanque
3. OKS „Sokół" Wrocław
4. Myślenicki Klub Petanque
5. KS Petanque „Słowianka" Gorzów Wlkp.
6. KSP „BROEN-KARO" Dzierżoniów
7. UPKS „Bula" Kalonka Łódź
8. TS "Liskowiak" Lisków

1. ŚKPP „Buler" Śrem
2. KS „Petanka" Wrocław
3. KS Petanque Jedlina-Zdrój
4. Dębickie Bractwo Kulkowe
5. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce
6. Nyski Klub Petanque
7. Sekcja Pétanque przy SDM S-E w Katowicach
8. Jeleniogórski Klub Petanque


Liga III / Klubowe Mistrzostwa Polski 2014 - Mielno, 28-29 czerwca 2014 r.

 


1. Klub Petanki Ciechan
2. Gdańskie Stowarzyszenie Petanque „Gdańskie Boule”
3. Śląski Klub Petanque CARBON
4. Uczniowski Klub Sportowy „TROIS BOULES" Warszawa Targówek
5. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie – 2
6. Białostocki Klub Petanque


Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski 2013 - Śrem, 29-30 czerwca 2013r.


 

TS "Liskowiak" Lisków

    1. TS "Liskowiak" Lisków
    2. Żywiecki Klub Boules
    3. KSP „BROEN-KARO" Dzierżoniów
    4. Myślenicki Klub Petanque
    5. KS Petanque „Słowianka" Gorzów Wlkp.
    6. Śremski Klub Petanque
    7. ŚKPP „Buler" Śrem
    8. KS Petanque Jedlina-Zdrój
  1. UPKS „Bula" Kalonka Łódź
  2. OKS „Sokół" Wrocław
  3. Dębickie Bractwo Kulkowe
  4. KS „Petanka" Wrocław
  5. Sekcja Pétanque przy SDM S-E w Katowicach
  6. Nyski Klub Petanque
  7. Śląski Klub Petanque CARBON
  8. Klub Petanki Ciechan
  1. Jeleniogórski Klub Petanque
  2. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce
  3. Warszawski Klub Gry W Petanque „ULE-BOULES"
  4. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie
  5. Klub Petanque "Leszczynko"

Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski 2012 - Śrem, 23-24 czerwca 2012r.


 

Żywiecki Klub Boules

  • I Liga (pobierz wyniki)
    1. Żywiecki Klub Boules
    2. KS Petanque „Słowianka" Gorzów Wlkp.
    3. TS „Liskowiak" Lisków
    4. Śremski Klub Przyjaciół Petanque „Buler"
    5. K.S.P. „BROEN-KARO" Dzierżoniów
    6. Śremski Klub Petanque
    7. UPKS „Bula" Kalonka Łódź
    8. Sekcja Pétanque przy Stowarzyszeniu Domu Miasta Saint-Etienne w Katowicach
  • II Liga (pobierz wyniki)
    1. Myślenicki Klub Petanque
    2. KS Petanque Jedlina Zdrój
    3. Dębickie Bractwo Kulkowe
    4. OKS „Sokół" Wrocław
    5. KS „Petanka" Wrocław
    6. Klub Petanki Ciechan
    7. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce
    8. L'Equipe Petanque Club B.O. Bytom Odrzański
  • III Liga A (pobierz wyniki)
    1. Śląski Klub Petanque CARBON
    2. WKS „Sprint" w Owidzu
    3. KS „Gdańskie Boule" w Gdańsku
    4. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie
    5. Warszawski Klub Gry W Petanque „ULE-BOULES"
  • III Liga B (pobierz wyniki)
    1. Nyski Klub Petanque
    2. Białostocki Klub Petanque
    3. Jeleniogórski Klub Petanque
    4. OS „Leszczynko" TKKF Leszno
    5. Łódzkie Stowarzyszenie Sportowe Petanque „Synergy"

Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski 2011 - Śrem, 9-10 lipca 2011r.


 

TS "Liskowiak" Lisków

  • I Liga (pobierz tabelę pomocniczą i wyniki)
    1. TS „Liskowiak" Lisków
    2. Żywiecki Klub Boules
    3. UPKS „Bula" Kalonka Łódź
    4. KS Petanque „Słowianka" Gorzów Wlkp.
    5. Śremski Klub Petanque
    6. K.S.P. „BROEN-KARO" Dzierżoniów
    7. KS Petanque Jedlina Zdrój
    8. Myślenicki Klub Petanque
  • II Liga (pobierz tabelę pomocniczą i wyniki)
    1. Śremski Klub Przyjaciół Petanque „Buler"
    2. Sekcja Pétanque przy Stowarzyszeniu Domu Miasta Saint-Etienne w Katowicach
    3. OKS „Sokół" Wrocław
    4. KS „Petanka" Wrocław
    5. L'Equipe Petanque Club B.O. Bytom Odrzański
    6. Dębickie Bractwo Kulkowe
    7. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie
  • III Liga (pobierz wyniki)
    1. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce
    2. Klub Petanki Ciechan
    3. Jeleniogórski Klub Petanque
    4. Wiejski Klub Sportowy „Sprint" w Owidzu
    5. KS „Gdańskie Boule" w Gdańsku
    6. Białostocki Klub Petanque
    7. OS „Leszczynko" TKKF Leszno

Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski 2010 - Śrem, 10-11 lipca 2010r.


 

ŻKB Żywiec

  • I liga
    1. Żywiecki Klub Boules
    2. K.S.P. "BROEN-KARO" Dzierżoniów
    3. UPKS "Bula" Kalonka Łódź
    4. Śremski Klub Petanque
    5. KS Petanque "Słowianka" Gorzów Wlkp.
    6. KS Petanque Jedlina Zdrój
  • II liga
    1. TS „Liskowiak" Lisków
    2. Myślenicki Klub Petanque
    3. EKS Kolektyw Radwanice
    4. Sekcja Petanque Katowice
    5. OKS „Sokół" Wrocław
    6. Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie
  • III liga A
    1. Śremski Klub Przyjaciół Petanque „Buler"
    2. L'Equipe Petanque Club B.O. Bytom Odrzański
    3. SKF „Sudety Petanque" Boguszów-Gorce
    4. Klub Petanki Ciechan
    5. Białostocki Klub Petanque
  • III liga B
    1. KS „Petanka" Wrocław
    2. Dębickie Bractwo Kulkowe
    3. Jeleniogórski Klub Petanque
    4. Warszawski Klub Gry w Petanque „ULE-BOULES"
    5. UKS „Bzura" w Łodzi

Liga / Klubowe Mistrzostwa Polski 2009 - Śrem, 29-30 sierpnia 2009r.


 

zobacz relację >>

Liga klubowa 2008 - wykaz klubów, terminarze i tabele rozgrywek

Liga klubowa 2007

  • Broen-Karo Dzierżoniów

Liga klubowa 2006

  • ŻKB Żywiec

Liga klubowa 2005

  • ŻKB Żywiec, Broen-Karo Dzierżoniów

Liga klubowa 2004

  • ŻKB Żywiec
Polska Federacja Petanque
  • Federacja
  • CEP
  • Konsul - trofea sportowe
  • Klub Petanki Ciechan
  • FIPJP
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij informacje o polityce prywatności