Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do menu lewego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Fotografia w górnej animacji: DSC_0330 Fotografia w górnej animacji: DSC_0362 Fotografia w górnej animacji: DSC_0732 Fotografia w górnej animacji: DSC_0799 Fotografia w górnej animacji: DSC_0868 Fotografia w górnej animacji: DSC_0909 Fotografia w górnej animacji: DSC_124
Zamknij pasek info24 Zatrzymaj pasek info24 Uruchom pasek info24
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKS     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Wyniki ME/MŚ - Medaliści - PFP.

 

Pobierz PDF

Wyniki ME/MŚ

 

Medale Polaków na Mistrzostwach Świata i Europy:

  • Jędrzej Śliż – Brązowy medal MŚ juniorów 2003 (tir) Brno
  • Paweł Pierzyk - Złoty medal ME juniorów 2012 (tir) Gent
  • Katarzyna Błasiak - Brązowy medal ME 2016 (tete a tete) Halmstadt

Miejsca Reprezentacji Narodowej w Finałach Mistrzostw Świata i Europy:

  • 2003 MŚ - miejsce 31 - Genewa: Jerzy Krawczyk, Sławek Wróbel, Piotr Starzyki, Piotr Błasiak
  • 2003 PN - miejsce 25 - Genewa: Jerzy Krawczyk, Sławek Wróbel, Piotr Starzyki, Piotr Błasiak
  • 2003 Tir - Piotr Błasiak - miejsce 48, punktów maks.: Brak Danych.
  • 2004 MŚ - miejsca 41-48 - Grenoble: Jerzy Siara, Piotr Siara, Daniel Siara, Jędrzej Śliż
  • 2004 PN - miejsca 33-37 - Grenoble: Jerzy Siara, Piotr Siara, Daniel Siara, Jędrzej Śliż
  • 2004 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 39. punktów maks.: Brak Danych.
  • 2005 MŚ - miejsca 41-48 - Bruksela: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Katarzyna Śliż, Tomasz Lipczyński
  • 2005 PN - miejsca 9-16 - Bruksela: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Katarzyna Śliż, Tomasz Lipczyński
  • 2005 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 35, punktów maks.: Brak Danych.
  • 2006 MŚ - miejsca 25-32 - Grenoble: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Dominik Pilarski
  • 2006 PN - miejsca 17-24 - Grenoble: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Dominik Pilarski
  • 2006 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 13, punktów maks.: Brak Danych.
  • 2007 MŚ - miejsca 33-40 - Pattaya: Radosław Banaszkiewicz, Mateusz Markiewicz, Jarosław Cybulak, Tomasz Lipczyński
  • 2007 PN - miejsca 25-32 - Pattaya: Radosław Banaszkiewicz, Mateusz Markiewicz, Jarosław Cybulak, Tomasz Lipczyński
  • 2007 Tir - Tomasz Lipczyński - miejsca 10-13. punktów maks.: 31.
  • 2008 MŚ - miejsca 17-32 - Dakar: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Wioletta Śliż
  • 2008 PN - miejsca 5-8 - Dakar: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Wioletta Śliż
  • 2008 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 31, punktów maks.: 21.
  • 2009 ME - miejsca 9-10 - Nicea: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa
  • 2009 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 9, punktów maks.: 37.
  • 2010 MŚ - miejsca 44 - Izmir: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa
  • 2010 PN - miejsca 9-16 - Izmir: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa
  • 2010 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 33, punktów maks.: 21.
  • 2011 ME - miejsce Brak Danych - Göteborg: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa
  • 2011 PN - miejsce 12 - Göteborg: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa
  • 2011 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 26, punktów maks.: 19.
  • 2012 MŚ - miejsce Brak Danych - Marsylia: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2012 PN - miejsce 8 - Marsylia: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2012 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 10, punktów maks.: 36.
  • 2013 ME - miejsce 20 - Rzym: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2013 PN - miejsce 2 - Rzym: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2013 Tir - Andrzej Śliż - miejsce 10, punktów maks.: 23.
  • 2014 MŚ - Nie odbyły się - Thaiti.
  • 2015 ME - miejsce 24 - Albena: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2015 PN - miejsce 2 - Albena: Andrzej Śliż, Jędrzej Śliż, Szymon Kubiesa, Marek Lach
  • 2015 Tir - Jędrzej Śliż - miejsce 5, punktów maks.: 43.
  • 2016 MŚ - miejsce 32 - Antananarivo: Jędrzej Śliż, Tomasz Lipczyński, Dawid Żądło, Kamil Ladaczek
  • 2016 PN - miejsca 17-32 -  Antananarivo: Jędrzej Śliż, Tomasz Lipczyński, Dawid Żądło, Kamil Ladaczek
  • 2016 Tir - Tomasz Lipczyński - miejsce 5, punktów maks.: 49.

Miejsca Reprezentacji Narodowej Kobiet w Finałach Mistrzostw Europy i Świata:

  • 2003 ME - miejsce(a) -Rastatt- Adriana Stencel, Anna Kwiecień, Marta Skowrońska, Marta Pelc (rezerwowa)
  • 2004 MŚ – Maspalomas -miejsce(a) 13-16 Adriana Stencel, Anna Kwiecień, Marta Skowrońska, Magda Błasiak (rezerwowa)
  • 2005 ME –Odense - miejsce(a) 9-12 Wioletta Śliż, Katarzyna Śliż, Mariola Wróbel
  • 2005 PN –Odense - miejsce(a) 5-8 Wioletta Śliż, Katarzyna Śliż, Mariola Wróbel
  • 2005 Tir – miejsce 16 Katarzyna Śliż (7 pkt.)
  • 2006 MŚ – Grenoble - miejsce(a) 33-46 Kwiecień Anna, Skowrońska Marta, Błasiak Magdalena, Katarzyna Śliż (rezerwowa)
  • 2006 PN – Grenoble - miejsce(a) 9-16 Kwiecień Anna, Skowrońska Marta, Błasiak Magdalena, Katarzyna Śliż (rezerwowa)
  • 2006 Tir – Magda Błasiak 29 miejsce (9 pkt.)
  • 2007 ME – Ankara - miejsce(a) 9-12 (11) Anna Mazurkiewicz, Marta Mazurkiewicz, Marta Wojtkowska, Magda Błasiak (rezerwowa)
  • 2007 PN – Ankara - miejsce(a) 5-8 Anna Mazurkiewicz, Marta Mazurkiewicz, Marta Wojtkowska, Magda Błasiak (rezerwowa)
  • 2007 Tir – Marta Wojtkowska 9 miejsce (20 pkt.)
  • 2008 MŚ – Samsun - miejsce(a) 25-32 Natalia Orpel, Katarzyna Bąbik, Anna Pilarska, Katarzyna Karwowska (rezerwowa)
  • 2008 PN – Samsun - miejsce(a) 13-23 Natalia Orpel, Katarzyna Bąbik, Anna Pilarska, Katarzyna Karwowska (rezerwowa)
  • 2008 Tir – Katarzyna Bąbik 13 miejsce (17 pkt., 21 pkt.)
  • 2009 MŚ - Supkanburi - miejsce(a) 9-16 Wioletta Śliż, Katarzyna Śliż, Mariola Wróbel, Joanna Kastelik
  • 2009 Tir - Joanna Kastelik (14 pkt)
  • 2010 ME - Lublana - miejsce(a) 9-12 Wioletta Śliż, Katarzyna Śliż, Mariola Wróbel, Joanna Kastelik
  • 2010 Tir - Katarzyna Śliż 9-16 miejsce(a) (26 pkt.)
  • 2011 MŚ - Kemer - miejsce(a) 5-8 Katarzyna Bąbik, Monika Moc, Arleta Neumann, Anna Pilarska
  • 2011 Tir - Katarzyna Bąbik 10 miejsce(a) (25 pkt.)
  • 2012 ME - Ghent - miejsce(a) 5-8 Wioletta Śliż, Katarzyna Śliż, Joanna Kastelik
  • 2012 Tir - Katarzyna Śliż miejsce(a) 12 (17 pkt.)
  • 2013 MŚ - Mountauban - miejsce(a) 22 Wioletta Śliż, Joanna Kastelik, Arleta Neumann
  • 2013 PN - Mountauban - miejsce(a) Brak Danych Wioletta Śliż, Joanna Kastelik, Arleta Neumann
  • 2013 Tir - Joanna Kastelik miejsce(a) 9-16 (23 pkt.)
  • 2014 ME - Nersin - miejsce(a) 13-16 Katarzyna Błasiak, Arleta Neumann, Wioletta Śliż
  • 2014 Tir - Katarzyna Błasiak miejsce(a) 5-8 (33 pkt.)
  • 2015 MŚ - Bangkok - miejsce(a) 27 Celina Lichnowska, Paulina Majda, Patrycja Rypień, Daria Chmiel
  • 2015 Tir - Paulina Majda miejsce(a) (15 pkt.)
  • 2016 ME - Bratysława - miejsce(a) 9-12 Wioletta Śliż, Katarzyna Błasiak, Grażyna Wojciechowska, Kinga Cieślawska
  • 2016 Tir - Katarzyna Błasiak miejsce(a) 21 (24 pkt.) 

Miejsca Reprezentacji Narodowej Juniorów w Finałach Mistrzostw Świata i Europy:                                                                               

  • 2008 ME - Neuwegeini - miejsce(a) 9-16 Wojciech Słomowski, Łukasz Gawrych, Kajetan Ślusarski, Mateusz Kondrat
  • 2008 PN - Neuwegeini - miejsce(a) 5-8 Wojciech Słomowski, Łukasz Gawrych, Kajtean Ślusarski, Mateusz Kondrat
  • 2008 Tir - Łukasz Gawrych miejsce(a) 14 (17 pkt.)
  • 2009 MŚ - Monastyru - miejsce(a) 17+ Marta Mazurkiewicz, Maciej Hańczuk, Mateusz Kondrat, Paweł Pieprzyk
  • 2009 PN - Monastyru - miejsce(a) 1 Marta Mazurkiewicz, Maciej Hańczuk, Mateusz Kondrat, Paweł Pieprzyk
  • 2009 Tir - Mateusz Kondrat miejsce(a) 25 (11 pkt.)
  • 2010 ME - Mountauban - miejsce(a) 17+ Mateusz Kondrat, Paweł Pieprzyk, Maciej Hańczuk
  • 2010 PN - Mountauban - miejsce(a) 3 Mateusz Kondrat, Paweł Pieprzyk, Maciej Hańczuk
  • 2010 Tir - Mateusz Kondrat miejsce(a) 9-16 (25 pkt.)
  • 2011 MŚ - Kemer - miejsce(a) 17+ Mateusz Kondrat, Maciej Hańczuk, Paweł Pieprzyk, Dawid Wojciechowski
  • 2011 PN - Kemer - miejsce(a) 9-16 Mateusz Kondrat, Maciej Hańczuk, Paweł Pieprzyk, Dawid Wojciechowski
  • 2011 Tir - Paweł Pieprzyk miejsce(a) 5-8 (43 pkt.)
  • 2012 ME - Ghent - miejsce(a) 9-16 Mateusz Kondrat, Maciej Hańczuk, Paweł Pieprzyk, Dawid Wojciechowski
  • 2012 Tir - Paweł Pieprzyk miejsce(a) 1 (45 pkt.)
  • 2013 MŚ - Mountauban - miejsce(a) 10 Dawid Matuszewski, Dawid Fabisiak, Sergiusz Gądek, Patryk Witkowski
  • 2013 Tir - Sergiusz Gądek miejsce(a) 10 (27 pkt.)
  • 2014 ME - Bassens - miejsce(a) 9-13 Sergiusz Gądek, Patryk Witkowski, Maciej Rymarz
  • 2014 Tir - Sergiusz Gądek miejsce(a) 5-8 (30 pkt.)
  • 2015 MŚ - Bangkok - miejsce(a) 32 Filip Szlachetka, Marcin Skałka, Mateusz Kurowski, Sebastian Domanus
  • 2015 Tir - Marcin Skałka miejsce(a) 24+ (13 pkt.)
  • 2016 ME - Monako - miejsce(a) 9-13 Krystian Tyrlik, Wojciech Grzybowski, Jakub Grzybowski, Sebastian Domanus
  • 2016 Tir - Krystian Tyrlik miejsce(a) 11 (16 pkt.)

Miejsca Młodzieżowej Reprezentacji Narodowej w Finałach Mistrzostw Świata i Europy:                                                                                                                                                                                   

  • 2016 ME - Torrellavega - miejsce(a) 5-8 Dawid Żądło, Tomasz Korniłowicz, Paweł Pieprzyk, Mateusz Wojna
  • 2016 Tir - Tomasz Korniłowicz - miejsce(a) 10 (24 pkt.) 

Miejsca Reprezentacji Narodowej w Finałach Mistrzostw Świata i Europy Singlistów:                                                                             

  • 2015 MŚ - Nicea - M - Marcin Chmiel miejsce(a) 33
  • 2015 PN - Nicea - M - Marcin Chmiel miejsca(a) 9-16
  • 2015 MŚ - Nicea - K - Daria Chmiel miejsce(a) 
  • 2015 PN - Nicea - K - Daria Chmiel miejsce(a) 3
  • 2016 ME - Halmstad - M - Kamil Ladaczek miejsce(a) 13-16
  • 2016 ME - Halmstad - K - Katarzyna Błasiak miejsce(a) 3

Miejsca Reprezentacji Narodowej Weteranów w Finałach Mistrzostw Europy:                                                                                          

  • 2014 ME - Lubeca - miejsce(a) 5-8 Jerzy Siara, Edward Serafin, Kazimierz Jacak, Ryszard Kowalski
  • 2016 ME - Monako - miejsce(a) 13-16 Bogusław Zając, Józef Parchanowicz, Edward Gajewski, Zdzisław Kmieciak

Legenda:

PN - Puchar Narodów
ME - Mistrzostwa Europy
MŚ - Mistrzostwa Świata
Tir - Mistrzostwa Świata w strzale precyzyjnym

Polska Federacja Petanque
  • Federacja
  • CEP
  • Konsul - trofea sportowe
  • Klub Petanki Ciechan
  • FIPJP
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij informacje o polityce prywatności