Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do menu lewego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Fotografia w górnej animacji: DSC_0330 Fotografia w górnej animacji: DSC_0362 Fotografia w górnej animacji: DSC_0732 Fotografia w górnej animacji: DSC_0799 Fotografia w górnej animacji: DSC_0868 Fotografia w górnej animacji: DSC_0909 Fotografia w górnej animacji: DSC_124
Zamknij pasek info24 Zatrzymaj pasek info24 Uruchom pasek info24
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKS     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Indywidualna klasyfikacja wszechczasów - Klasyfikacje - PFP.

 

Pobierz PDF

Indywidualna klasyfikacja wszechczasów

 

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA 2003-2011 - ZAWODNICY LICENCJONOWANI P.F.P

pobierz dokument w formacie pdf

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA 2003-2008 - ZAWODNICY LICENCJONOWANI P.F.P

26.04.2003 – 27.09.2009r.

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚĆ PUNKTÓW

RELACJA
DO ROKU 2008

1

ŚLIŻ JĘDRZEJ

6661

0

2

ŚLIŻ ANDRZEJ

6612

0

3

LIPCZYŃSKI TOMASZ

5469

0

4

KOWALSKI RYSZARD

5192

+4

5

PILARSKI DOMINIK

5091

-1

6

WRÓBEL MARIOLA

4466

-1

7

KUBIESA SZYMON

4391

+16

8

BŁASIAK PIOTR

4232

+2

9

KRAWCZYK JERZY

4228

-3

10

KMIECIAK ZDZISŁAW

4121

-1

11

SIARA DANIEL

4110

+1

12

ŚLIŻ WIOLETTA

3650

+5

13

CILINDŹ WOJCIECH

3522

+1

14

SIARA JERZY

3504

-2

15

MUNIKOWSKI MAREK

3400

+1

16

PULAK PAWEŁ

3341

+26

17

BIEL BOGUSŁAW

3324

-4

18

ŚLIŻ KATARZYNA

3311

+3

19

MARKIEWICZ MATEUSZ

3272

+3

20

KRAWCZYK MATEUSZ

3258

-9

21

CILINDŹ ZDZISŁAW

3246

+3

22

GAJEWSKI EDWARD

3081

-7

23

MELSKI AUGUSTYN

2920

-3

24

LADACZEK KAMIL

2882

+7

25

BANASZKIEWICZ RADOSŁAW

2833

+3

26

NOWAK JAROSŁAW

2701

-8

27

KRAWCZYK ŁUKASZ

2669

-8

28

MAZURKIEWICZ JANUSZ

2664

-3

29

MARKIEWICZ MAREK

2620

+1

30

ORPEL KAMIL

2595

+5

31

CYBULAK JAROSŁAW

2562

-6

32

KASTELIK ŁUKASZ

2534

+20

33

WRÓBEL SŁAWOMIR

2503

-6

34

LADACZEK GRZEGORZ

2457

0

35

KASTELIK JOANNA

2438

+28

36

DĄBROWSKI JAROSŁAW

2437

-4

37

SOSIŃSKI ARKADIUSZ

2392

+16

38

SIARA PIOTR

2368

-9

39

KUDŁA ŁUKASZ

2333

+16

40

PAKOS JACEK

2259

+9

41

SALISZ MAŁGORZATA

2193

+2

42

MACIEJEWSKI HUBERT

2182

-5

43

ORPEL LESZEK

2161

-2

44

CIEŚLA MAREK

2144

0

45

ZAJĄC BOGUSŁAW

2071

-12

46

BĄBA MAREK

2043

-10

47

MAZURKIEWICZ ANNA

2003

0

48

WOJTKOWSKA MARTA

1971

+8

49

WRÓBEL ARKADIUSZ

1952

-11

50

KROT ROBERT

1927

-4

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA 2003-2008 - ZAWODNICY LICENCJONOWANI PFP

26.04.2003 – 21.09.2008

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RELACJA
DO ROKU 2007

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

ŚLIŻ JĘDRZEJ

0

4616

2

ŚLIŻ ANDRZEJ

+1

4447

3

LIPCZYŃSKI TOMASZ

- 1

4367

4

PILARSKI DOMINIK

0

4328

5

WRÓBEL MARIOLA

+2

4101

6

KRAWCZYK JERZY

- 2

3972

7

SIARA DANIEL

- 2

3894

8

KOWALSKI RYSZARD

+3

3701

9

KMIECIAK ZDZISŁAW

- 1

3677

10

BŁASIAK PIOTR

- 1

3316

11

KRAWCZYK MATEUSZ

+1

3258

12

SIARA JERZY

- 1

3207

13

BIEL BOGUSŁAW

+2

3039

14

CILINDŹ WOJCIECH

+3

3003

15

GAJEWSKI EDWARD

- 2

2919

16

MUNIKOWSKI MAREK

+1

2892

17

ŚLIŻ WIOLETTA

+3

2853

18

NOWAK JAROSŁAW

- 4

2701

19

KRAWCZYK ŁUKASZ

+6

2669

20

MELSKI AUGUSTYN

+3

2662

21

ŚLIŻ KATARZYNA

+3

2643

22

MARKIEWICZ MATEUSZ

- 1

2633

23

KUBIESA SZYMON

+5

2571

24

CILINDŹ ZDZISŁAW

- 4

2557

25

MAZURKIEWICZ JANUSZ

+1

2451

26

CYBULAK JAROSŁAW

+3

2394

27

WRÓBEL SŁAWOMIR

- 5

2389

28

BANASZKIEWICZ RADOSŁAW

+4

2377

29

SIARA PIOTR

- 11

2368

30

MARKIEWICZ MAREK

+1

2356

31

LADACZEK KAMIL

+3

2293

32

DĄBROWSKI JAROSŁAW

- 2

2257

33

ZAJĄC BOGUSŁAW

- 6

2071

34

LADACZEK GRZEGORZ

+3

2063

35

ORPEL KAMIL

+7

2031

36

BĄBA MAREK

+4

1968

37

MACIEJEWSKI HUBERT

- 2

1957

38

WRÓBEL ARKADIUSZ

- 1

1925

39

STARZYCKI PIOTR

- 6

1918

40

HAŃCZUK WOJCIECH

- 4

1825

41

ORPEL LESZEK

+2

1804

42

PULAK PAWEŁ

+14

1800

43

SALISZ MAŁGORZATA

- 4

1794

44

CIEŚLA MAREK

+5

1786

45

BĄBA MAŁGORZATA

+5

1769

46

KROT ROBERT

+5

1765

47

MAZURKIEWICZ ANNA

0

1760

48

GAWRYCH KRZYSZTOF

- 3

1713

49

PAKOS JACEK

- 8

1706

50

LIPCZYŃSKI DANIEL

+16

1700


(0)- pozycja bez zmian, (+) - awans, (-) -spadek

ZEBRAŁ i OPRACOWAŁ: Jarek Cybulak (nr licencji PFP-210)

 

Polska Federacja Petanque
  • Federacja
  • CEP
  • Konsul - trofea sportowe
  • Klub Petanki Ciechan
  • FIPJP
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij informacje o polityce prywatności